23% Отстъпка

ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5

СВЪРЗАНИ СТОКИ

Мини PABX MS108-GSM телефонна централа със SIM карта за дома и офиса

Виж Повече

8dbi 800-2500 mhz антена за вътрешен панел с N конектор за мобилен телефон cdma gsm dcs wcdma усилвател за ...

-50%
Виж Повече

KELUSHI 19бр. Оптични оптични влакна Ftth комплект за оптично влакно Cleaver Визуален локатор на неизправно...

Виж Повече

Superbat 10X Fakra Z Waterblue HSD конектор за кримпване мъжки десен ъгъл за Dacar 535 4 полюс за безжични ...

-12%
Виж Повече

10бр LC / UPC-мултимод (50/125) -OM2, OM3, OM4-0.9mm кабел / оптично влакно

Виж Повече

2сета / лот 433MHz 100 метра безжичен модулен комплект (ASK предавател STX882 + ASK приемник SRX882) + 4бр ...

-25%
Виж Повече

Безплатна доставка 100бр. / Лот SC Singlemode Fiber Optic SC APC Бърз конектор FTTH Оптичен бърз конектор

-48%
Виж Повече

Оригинална кутия за октопод / октополус Активирана е напълно за LG за Samsung 19cables, включително оптимус...

Виж Повече

KELUSHI 50бр. / Лот SC оптично влакно бързо свързване многомодово FTTH SC едномоделен UPC бърз конектор

Виж Повече

Superbat WIFI вътрешна антена 2.4GHz 2.15dBi RP-SMA накланяща се въртяща се каучукова антена за безжичен D-...

-12%
Виж Повече

Телефонна корекция sans fil GSM850 900 1800 1900MHz Фиксиран безжичен терминален телефон FCT GSM PBX PABX G...

-42%
Виж Повече

Супербатен високоскоростен трансмисия FAKRA HSD Z Waterblue женски към жак конектор LVDS 3m екраниран 4-жил...

-13%
Виж Повече

High Gain 9 / 10dBi 800-2500 MHz Външна външна 3G LPDA антена F конектор за усилвател на сигнала 2G / GSM 4...

-50%
Виж Повече

CATV телевизионна телевизия YJ350C -50 ~ + 26dBm портативен мини оптичен измервател на енергия

Виж Повече

Супербат жълт кримпване инструмент за коаксиален кабел RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K

-29%
Виж Повече

868MHz висока печалба15dBi плъзгаща се базова антена GSM 868M антена външен монитор на покрива N женска ант...

Виж Повече

4G LTE вътрешна таванна антена 2G 3G UMTS 4G антена 5M кабел N мъжки конектор за усилвател на усилвател на ...

-55%
Виж Повече

20X PTT бутон Натиснете за разговор Бутон за GP2000 Ръчно радио

Виж Повече

Фиксиран безжичен терминал GSM 850/900 / 1900MHz, GSM набиране 2 SIM-и, двоен режим на готовност, поддържащ...

-10%
Виж Повече

Външен водоустойчив 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G сигнал повторител насочена антена плосък панел

Виж Повече

KELUSHI 100бр. / Лот SC оптично влакно бързо-студен конектор FTTH SC единичен режим UPC бърз конектор

Виж Повече

KELUSHI Безплатна доставка 10mw Pen Style Visual Locator Locator Червен лазерен източник на светлина / Fibe...

Виж Повече

Евтина цена Нова 5-2400 MHz 2 пътища Repeater Splitter с F-Type конектор за коаксиален кабел Свързване за C...

-50%
Виж Повече

Yagi антена 3G WCDMA 18dbi външна антена 3G усилвателна антена с N-Female за мобилен сигнал повторител моби...

-50%
Виж Повече