ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6

СВЪРЗАНИ СТОКИ

400 квадратни метра 4dbi печалба 800-2500Mhz кристална антена за GSM таван антена CDMA бустер вътрешна анте...

-10%
Виж Повече

KELUSHI нов прецизен измервателен уред за оптичен влакно оптичен измервател на седем вълни

Виж Повече

KELUSHI 2018 г. Нов 2.5-милиметров почистващ препарат за еднократно почистване с химикалка за влакна за SC ...

-10%
Виж Повече

KELUSHI Инструменти за оптични влакна с висока точност HS-30 Оптичен резец за 250-900um за фибриен синтетич...

-10%
Виж Повече

KELUSHI 15бр / комплект Фиброоптичен FTTH комплект инструменти с FC-6S Fiber Cleaver и 10mW Visual Facator ...

-10%
Виж Повече

Универсална антена за цифрово DAB антена на покрива с усилвател за DAB DAB + AM / FM автомобилно радио Aeri...

Виж Повече

Евтина цена Нова 5-2400 MHz 2 пътища Repeater Splitter с F-Type конектор за коаксиален кабел Свързване за C...

-50%
Виж Повече

Оптично влакно Toolkit влакно за инструменти / пакет FTTH специален комплект инструменти мрежови инструмент...

Виж Повече

KELUSHI 10mW Тип писалка Червен източник на светлина Визуален локатор на неизправност Оптичен кабел тестер

-10%
Виж Повече

12 цвята SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- Оптично влакно

Виж Повече

CATV телевизионна телевизия YJ350C -50 ~ + 26dBm портативен мини оптичен измервател на енергия

Виж Повече

KELUSHI SC Инструмент за почистване на един клик за почистване с едно щракване Инструмент за почистване на ...

-10%
Виж Повече

KELUSHI 30mw червен лазерен оптичен оптичен кабел тестер визуален локатор на неизправности също 30KM проверка

-10%
Виж Повече

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Фиксиран безжичен терминал с LCD дисплей, поддържаща алармена система, PABX, ясе...

-12%
Виж Повече

Superbat 50 Ohm антена 868Mhz антена 3dbi въздушен каучук усилвател на сигнала 60W вход SMA мъжки щепсел пр...

-8%
Виж Повече

2бр 433mhz RF LoRa модул SX1278 PM1280 Комуникационен приемник на дълги разстояния Приемник и предавател SP...

-10%
Виж Повече

Проследяване на дълги разстояния телескопична gamin astro 320 антена SMA мъжка Garmin антена от astro 220 a...

Виж Повече

High Gain 13dBi 9 Unit 806-960 MHz Външна външна Yagi антена F конектор за усилвател на сигнали за мобилен ...

-50%
Виж Повече

High Gain 2 / 5dBi 800-2500 MHz Omni-directional вътрешен таван антена женски конектор за повторител GSM CD...

-50%
Виж Повече

Безплатна доставка 100бр. / Лот SC Singlemode Fiber Optic SC APC Бърз конектор FTTH Оптичен бърз конектор

-48%
Виж Повече

10dBi 4G антенен SMA щепсел 696-960MHz / 1710-2690MHz дълъг обхват RG174 3M + SMA женски до Y тип 2 X TS9 м...

-10%
Виж Повече

Yagi антена 3G WCDMA 18dbi външна антена 3G усилвателна антена с N-Female за мобилен сигнал повторител моби...

-50%
Виж Повече

KELUSHI 100бр SC A P C бърз конектор / оптичен бърз конектор / използван бърз конектор

-10%
Виж Повече

KELUSHI 10mW Тип писалка Пластмасова визуална локализация на неизправности оптичен кабел метър за CATV

-10%
Виж Повече