ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6

СВЪРЗАНИ СТОКИ

KELUSHI 2016 Визуален локатор на неизправности 30mW детектор FC мъжки към LC женски адаптер LC / SC / ST / ...

Виж Повече

KELUSHI 10mW Тип писалка Червен източник на светлина Визуален локатор на неизправност Оптичен кабел тестер

Виж Повече

1090MHz антена ADS-B / TCAS / SSR 3DBi усилва MCX мъжки конектор въздушна магнитна база RG174 3M усилвател ...

Виж Повече

KELUSHI FC-6S Очистител за влакно Студен свързващ инструмент Оптичен почистващ фибър за SUMITOMO Диаметър н...

Виж Повече

Безплатна доставка 100бр. / Лот SC Singlemode Fiber Optic SC APC Бърз конектор FTTH Оптичен бърз конектор

-48%
Виж Повече

KELUSHI FTTH 2 In1 управляван оптичен измервателен уред APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm Инструмент...

Виж Повече

Супербат 3бр. WiFi антена 2.4GHz 12dBi всенасочен каучуков патентен въздушен бустер RP-SMA мъжки за IEEE 80...

-10%
Виж Повече

Superbat Yagi Wifi антена 2.4GHz 16dBi Booster Wireless-G за 802.11b / g / n WLAN RP-SMA мъжки щепсел 5m ра...

-9%
Виж Повече

2бр 433mhz RF LoRa модул SX1278 PM1280 Комуникационен приемник на дълги разстояния Приемник и предавател SP...

-10%
Виж Повече

KELUSHI Fibre Cleaver SKL-6C Нож за рязане на кабел FTTT Оптичен нож Инструменти Високоточен резак 16 Повър...

Виж Повече

CATV телевизионна телевизия YJ350C -50 ~ + 26dBm портативен мини оптичен измервател на енергия

Виж Повече

Безплатна доставка 10бр. / Лот 0.9 мм стоманена тръба 1x16 Мини SC / APC конектор 1:16 16 порта оптичен опт...

-14%
Виж Повече

12 цвята SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- Оптично влакно

Виж Повече

Оптичен мултицет за оптични влакна -50 ~ + 26dBm Ръчен оптичен метър за влакно + Оптичен източник на светли...

-20%
Виж Повече

Фиксиран безжичен терминал GSM 850/900 / 1900MHz, GSM набиране 2 SIM-и, двоен режим на готовност, поддържащ...

-10%
Виж Повече

KELUSHI 100бр. / Лот SC оптично влакно бързо-студен конектор FTTH SC единичен режим UPC бърз конектор

Виж Повече

High Gain 9 / 10dBi 800-2500 MHz Външна външна 3G LPDA антена F конектор за усилвател на сигнала 2G / GSM 4...

-50%
Виж Повече

8dbi 800-2500 mhz антена за вътрешен панел с N конектор за мобилен телефон cdma gsm dcs wcdma усилвател за ...

-50%
Виж Повече

2 аудио-оптични удължители (двупосочен) предавател и приемник за аудио домофон, за аудио домофонна система ...

-20%
Виж Повече

KELUSHI 2018 г. Нови 13 бр. / Комплект FTTH оптичен комплект за оптични влакна с FC-6S секач и пластмаса 5m...

Виж Повече

4G LTE вътрешна таванна антена 2G 3G UMTS 4G антена 5M кабел N мъжки конектор за усилвател на усилвател на ...

-55%
Виж Повече

10бр LC / UPC влакнест прасец с единичен режим (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9mm кабел

Виж Повече

868MHz висока печалба15dBi плъзгаща се базова антена GSM 868M антена външен монитор на покрива N женска ант...

Виж Повече

VOTK 1/4 вълна Professional GP антена FM предавател антена 5W-100W с 8 метра 26ft кабел

-5%
Виж Повече