ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6

СВЪРЗАНИ СТОКИ

Мини 4Kx2K HDMI над оптичен оптичен предавател 4K HDMI оптичен удължител

-12%
Виж Повече

KELUSHI 18бр. / Комплект FTTH инструментален комплект с SKL-6C оптичен измервател на влакна за почистване н...

Виж Повече

Безплатна доставка 100бр. / Лот SC Singlemode Fiber Optic SC APC Бърз конектор FTTH Оптичен бърз конектор

-48%
Виж Повече

KELUSHI 30mW Визуален локатор на грешки Червен източник на светлина Оптичен кабел Тестер Инструмент 15-20 км

Виж Повече

KELUSHI цена на едро 10мм оптичен кабел тестер червена светлина лазерна визуална локатор за тестване на инс...

Виж Повече

Мини PABX MS108-GSM телефонна централа със SIM карта за дома и офиса

-12%
Виж Повече

Инструменти за ремонт на сплави за синтез на влакна тип-81С

Виж Повече

Superbat 50 Ohm антена 868Mhz антена 3dbi въздушен каучук усилвател на сигнала 60W вход SMA мъжки щепсел пр...

-10%
Виж Повече

155M единични многомодови преобразуватели и влакно повторител едно / многомодово влакно конвертор MM в SM р...

Виж Повече

Superbat DAB T2 антена антена 2320-2345Mhz Fakra "A" женски конектор 3-коаксиален кабел

-10%
Виж Повече

12 цвята SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Pigtail от оптични влакна

Виж Повече

VHF телескопичен дълъг обхват 130 см силна астро антена за gps gamin astro 320 антена stro 220

Виж Повече

SM SX PVC 3 мм 30 метра SC / APC оптичен кабел за джъмпер SC / APC-SC / APC оптичен оптичен патч кабел

Виж Повече

KELUSHI 21 в 1 Fiber Optic FTTH комплект инструменти с HS-30 Fiber Cleaver -70 ~ + 10 dbm оптичен измервате...

Виж Повече

KELUSHI 100бр. / Лот SC оптично влакно бързо-студен конектор FTTH SC единичен режим UPC бърз конектор

-10%
Виж Повече

Автомобилна антена Superbat за DAB DAB + AM / FM радио вграден усилвател SMA мъжки конектор универсална пок...

-8%
Виж Повече

Двупосочен 450MHz RF разделител на мощност 400-500MHz UHF двупосочен радио разделител cdma сигнал повторите...

Виж Повече

Висококачествен 2-канален PCM гласов телефонен оптичен медиен конвертор с Ethernet FC Единичен режим 20 км

-22%
Виж Повече

20Pairs X Обем на копчето + Копче за избор на канал EP450 MTX960 GP328PLUS

Виж Повече

Superbat RF Коаксиален конектор HSD Fakra Z Waterblue кримпване женски жак 90 градуса десен ъгъл конектор з...

-10%
Виж Повече

Оригинална кутия за октопод / октополус Активирана е напълно за LG за Samsung 19cables, включително оптимус...

Виж Повече

2сета / лот 433MHz 100 метра безжичен модулен комплект (ASK предавател STX882 + ASK приемник SRX882) + 4бр ...

-25%
Виж Повече

2PCS / лот 2.4GHz 3dBi WiFi 2.4g антена антенна RP-SMA мъжки безжичен рутер + 17 см PCI U.FL IPX към RP SMA...

-10%
Виж Повече

High Gain 13dBi 9 Unit 806-960 MHz Външна външна Yagi антена F конектор за усилвател на сигнали за мобилен ...

Виж Повече