ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3

СВЪРЗАНИ СТОКИ

868MHz висока печалба15dBi плъзгаща се базова антена GSM 868M антена външен монитор на покрива N женска ант...

Виж Повече

433Mhz антена 5dbi SMA Plug конектор прав Wifi за Ham Radio + SMA женска преграда към Ufl./IPX пигтейл кабе...

Виж Повече

8dbi 800-2500 mhz антена за вътрешен панел с N конектор за мобилен телефон cdma gsm dcs wcdma усилвател за ...

Виж Повече

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA антена Fakra D женски жак конектор RG174 3M ...

-9%
Виж Повече

12 цвята SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- Оптично влакно

Виж Повече

400 квадратни метра 4dbi печалба 800-2500Mhz кристална антена за GSM таван антена CDMA бустер вътрешна анте...

Виж Повече

Superbat 2320-2345MHz XM Сателитно радио GPS Акула Антена Сириус Сателитно радио усилвател на въздушен сигн...

Виж Повече

KELUSHI 15бр / комплект Фиброоптичен FTTH комплект инструменти с FC-6S Fiber Cleaver и 10mW Visual Facator ...

Виж Повече

20бр. / Лот ASK предавател STX882 433MHz безплатна доставка, включително антена

Виж Повече

KELUSHI 13 PCS практичен комплект за оптични влакна FTTH с фиброочистител FC-6S и 5Mw визуален локатор на н...

Виж Повече

KELUSHI Fusion Splicer Electrodes Rod (DVP-720B / 730/750) 1 пара Безплатна доставка

Виж Повече

Grandway FHM2A01 Оптичен мултицет с оптичен влакно + оптичен източник на светлина 1310 / 1550nm

Виж Повече

2сета / лот 433MHz 100 метра безжичен модулен комплект (ASK предавател STX882 + ASK приемник SRX882) + 4бр ...

-25%
Виж Повече

Superbat Car TV Digital DVB-T FM усилвател за антена усилвател SMA мъжки щекер за DVB-T персонализируем TDT

Виж Повече

Superbat GPS Aerial Booster Active морска навигационна антена 5M BNC щепсел водоустойчива антена за GARMIN ...

-12%
Виж Повече

VOTK 1/4 вълна Professional GP антена FM предавател антена 5W-100W с 8 метра 26ft кабел

-5%
Виж Повече

KELUSHI оптичен стъклопакет / надлъжен отварящ се нож / обвивка кабел шлиц SI-01 за FTTH, Безплатна доставка

Виж Повече

KELUSHI нов прецизен измервателен уред за оптичен влакно оптичен измервател на седем вълни

-9%
Виж Повече

KELUSHI 20mW метална писалка стил оптична оптична локализация на визуални повреди червен детектор лазерен к...

Виж Повече

Висококачествен 4-канален PCM гласов телефонен оптичен медиен конвертор с Ethernet FC Единичен режим 20 км

-15%
Виж Повече

KELUSHI FC-6S Очистител за влакно Студен свързващ инструмент Оптичен почистващ фибър за SUMITOMO Диаметър н...

Виж Повече

KELUSHI 15бр. / Комплект FTTH оптичен комплект за оптични влакна с FC-6S Fiber Cleaver и 10mW Visual Locato...

Виж Повече

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Фиксиран безжичен терминал с LCD дисплей, поддържаща алармена система, PABX, ясе...

-12%
Виж Повече

Телефонна система / Мини PABX / Office PBX / MD308 / 3 PSTN линия 8 разширение - Работа лесно

Виж Повече

Superbat GPS антена 1575.42 ± 3Mhz BNC усилвател на въздушен сигнал за Garmin GPS MAP 296 376c 396 498C 95X...

-9%
Виж Повече

KELUSHI All-IN-ONE Оптичен измервателен уред за измерване на кабел -70 ~ + 10 dbm 10mw 10km Визуален локато...

-9%
Виж Повече

Супербат жълт кримпване инструмент за коаксиален кабел RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K

-29%
Виж Повече

Комплект 10 комплекта X аксесоар за Motorola CM300 16 пинов радио HLN9457 и HLN9242 Доставка безплатна

Виж Повече

Студен контакт Специализиран почистване на метални влакна FC-6S нож за рязане на влакна FTTH оптичен кабел ...

Виж Повече

VHF телескопичен дълъг обхват 130 см силна астро антена за gps gamin astro 320 антена stro 220

Виж Повече

KELUSHI VFL оптичен кабел червен лазерен тестер химикалка визуална локатор на неизправности оптичен оптичен...

-9%
Виж Повече

Мини 4Kx2K HDMI над оптичен оптичен предавател 4K HDMI оптичен удължител

Виж Повече