ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2

СВЪРЗАНИ СТОКИ

SM SX PVC 3 мм 30 метра SC / APC оптичен кабел за джъмпер SC / APC-SC / APC оптичен оптичен патч кабел

Виж Повече

KELUSHI FTTH 2 In1 управляван оптичен измервателен уред APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm Инструмент...

Виж Повече

2сета / лот 433MHz 100 метра безжичен модулен комплект (ASK предавател STX882 + ASK приемник SRX882) + 4бр ...

-25%
Виж Повече

KELUSHI 10mW Тип писалка Червен източник на светлина Визуален локатор на неизправност Оптичен кабел тестер

Виж Повече

10бр LC / UPC влакнест прасец с единичен режим (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9mm кабел

Виж Повече

Двупосочен RF vhf 150MHz Micro-strip Power Splitter 136-174MHz двупосочен радио vhf ретранслатор

Виж Повече

1090MHz антена ADS-B / TCAS / SSR 3DBi усилва MCX мъжки конектор въздушна магнитна база RG174 3M усилвател ...

Виж Повече

KELUSHI 50бр. / Лот SC оптично влакно бързо свързване многомодово FTTH SC едномоделен UPC бърз конектор

Виж Повече

SM&MM многоезична автоматична шест мотора интелигентна машина за оптични влакна FTTH оптична машина за спла...

-50%
Виж Повече

KELUSHI 30mw червен лазерен оптичен оптичен кабел тестер визуален локатор на неизправности също 30KM проверка

Виж Повече

Супербат 3бр. WiFi антена 2.4GHz 12dBi всенасочен каучуков патентен въздушен бустер RP-SMA мъжки за IEEE 80...

-10%
Виж Повече

10 в 1 фиброоптичен комплект инструменти FTTH с FC-6S оптичен почистващ апарат и оптичен измервателен уред ...

-1%
Виж Повече

KELUSHI оптичен комплект за инструменти FTTH с фиброоптичен кабел с FC-6S влакно и оптичен метър за измерва...

Виж Повече

433Mhz антена 5dbi SMA Plug конектор прав Wifi за Ham Radio + SMA женска преграда към Ufl./IPX пигтейл кабе...

Виж Повече

Висококачествен 800-2500 MHz 2-канален ретранслаторен сплитер с женски конектор за свързване на коаксиален ...

-50%
Виж Повече

KELUSHI Нов ръчен лазерен указател 20mW 20km оптичен локатор за визуална грешка, тестов лазерен продукт 650...

Виж Повече

KELUSHI SC Инструмент за почистване на един клик за почистване с едно щракване Инструмент за почистване на ...

Виж Повече

KELUSHI FC-6S Очистител за влакно Студен свързващ инструмент Оптичен почистващ фибър за SUMITOMO Диаметър н...

Виж Повече

10бр LC / UPC-мултимод (50/125) -OM2, OM3, OM4-0.9mm кабел / оптично влакно

Виж Повече

KELUSHI 19бр. Оптични оптични влакна Ftth комплект за оптично влакно Cleaver Визуален локатор на неизправно...

Виж Повече

12бр / комплект FTTH оптичен комплект за оптични влакна с фиброочистител -70 ~ + 10dBm оптичен измервател н...

-68%
Виж Повече

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA антена Fakra D женски жак конектор RG174 3M ...

-8%
Виж Повече

5para Htb-3100ab оптичен оптичен преобразувател на медии преобразувател на влакна единичен преобразувател н...

Виж Повече

KELUSHI 2018 г. Нов 2.5-милиметров почистващ препарат за еднократно почистване с химикалка за влакна за SC ...

Виж Повече