20% Отстъпка

ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6

СВЪРЗАНИ СТОКИ

KELUSHI FTTH 2 In1 управляван оптичен измервателен уред APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm Инструмент...

Виж Повече

KELUSHI FC-6S Очистител за влакно Студен свързващ инструмент Оптичен почистващ фибър за SUMITOMO Диаметър н...

Виж Повече

KELUSHI All-IN-ONE FTTH оптичен измервателен уред -70 до + 10 dbm и 10mw 10km 10км оптичен кабел тестер виз...

Виж Повече

Автомобилна антена Superbat за DAB DAB + AM / FM радио вграден усилвател SMA мъжки конектор универсална пок...

-13%
Виж Повече

Универсална антена за цифрово DAB антена на покрива с усилвател за DAB DAB + AM / FM автомобилно радио Aeri...

Виж Повече

KELUSHI с едно кликване FTTH оптичен кабелен инструмент Fibra Cable Connector Cleaner тип химикалка 2.5MM з...

-10%
Виж Повече

KELUSHI Простата преференциална цена Червена лазерна светлина 30MW Визуален локатор на неизправности, оптич...

-10%
Виж Повече

Оптичен Cleaver високо прецизен фибър Cleaver FC-6S с безплатна доставка на прах

-1%
Виж Повече

KELUSHI Fiber Cleaver SKL-6C Нож за рязане на кабел FTTT Оптичен нож Инструменти Резак Висока прецизност16 ...

Виж Повече

400 квадратни метра 4dbi печалба 800-2500Mhz кристална антена за GSM таван антена CDMA бустер вътрешна анте...

-10%
Виж Повече

KELUSHI нов прецизен измервателен уред за оптичен влакно оптичен измервател на седем вълни

Виж Повече

Инструменти за ремонт на сплави за синтез на влакна тип-81С

Виж Повече

FTTH Комплекти от оптични фиброоптични инструменти FC-6S Fiber Cleaver 1MW Локатор за визуални неизправност...

-5%
Виж Повече

8dbi 800-2500 mhz антена за вътрешен панел с N конектор за мобилен телефон cdma gsm dcs wcdma усилвател за ...

-50%
Виж Повече

Superbat 50 Ohm антена 868Mhz антена 3dbi въздушен каучук усилвател на сигнала 60W вход SMA мъжки щепсел пр...

-8%
Виж Повече

KELUSHI пластмасов локатор за визуални неизправности Червен източник на светлина VFL 5mW за CATV с 2pcs сър...

-10%
Виж Повече

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Фиксиран безжичен терминал с LCD дисплей, поддържаща алармена система, PABX, ясе...

-13%
Виж Повече

KELUSHI Fiber Optic Tools Fibre Cleaver SKL-6C режещ инструмент за рязане на кабел 16 повърхностно острие з...

Виж Повече

Супербат жълт кримпване инструмент за коаксиален кабел RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K

-8%
Виж Повече

Superbat 2320-2345MHz XM Сателитно радио GPS Акула Антена Сириус Сателитно радио усилвател на въздушен сигн...

-9%
Виж Повече

12 цвята SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Pigtail от оптични влакна

Виж Повече

Superbat WIFI вътрешна антена 2.4GHz 2.15dBi RP-SMA накланяща се въртяща се каучукова антена за безжичен D-...

-8%
Виж Повече

Superbat кола HSD кабел Fakra A черен / 9001 кримп женски прав коаксиален конектор RF за Dacar 535 4-полюсе...

-8%
Виж Повече

KELUSHI Оптични инструменти за фиброочистване SKL-6C Cutter16 Повърхностно влакно Острие Оптичен кабел Студ...

Виж Повече