12% Отстъпка

ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3

СВЪРЗАНИ СТОКИ

KELUSHI FTTH оптичен измервателен уред за измерване на влакно DXP-40D оптичен кабел -70dBm ~ + 10dBm SC / F...

Виж Повече

5бр. STX882 433MHz ASK предавателен модул + 5бр. SRX882 433MHz ASK приемник модул + 10бр. Съответстваща антена

-30%
Виж Повече

KELUSHI 13 PCS практичен комплект за оптични влакна FTTH с фиброочистител FC-6S и 5Mw визуален локатор на н...

Виж Повече

KELUSHI 50бр. / Лот SC оптично влакно бързо свързване многомодово FTTH SC едномоделен UPC бърз конектор

Виж Повече

2.4ghz насочен на открито неръждаема стомана 5 елемента безжична камера cctv предавател yagi антена sma мъж...

Виж Повече

KELUSHI Fiber Optic Tools Fibre Cleaver SKL-6C режещ инструмент за рязане на кабел 16 повърхностно острие з...

Виж Повече

Универсална антена за цифрово DAB антена на покрива с усилвател за DAB DAB + AM / FM автомобилно радио Aeri...

-10%
Виж Повече

KELUSHI Оптично влакно Toos Cold Connection FC-6S Оптично режещо влакно за почистване 250um - 900um 12 пози...

Виж Повече

KELUSHI 1-5mW Visual Locator Locator Оптичен оптичен лазерен уред за измерване на кабел за CATV Fiber Teste...

Виж Повече

KELUSHI 10mw Fiber Optic Visual Locator Locator за 2.5 мм конектор Mini RGT червен лазерен тестер за FTTH

Виж Повече

2018 г. Нов тестер за влакна OTDR 1310 / 1550nm 120 км с английски Espanol 30 / 28dB

-1%
Виж Повече

12 цвята SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- Оптично влакно

Виж Повече

1.2ghz неръждаема стомана 5 елемента yagi 3 метра rg58 кабел sma мъжки конектор cctv предавател на открито ...

Виж Повече

Superbat 4G LTE антена 5dbi мобилен телефон острие / клип бустер TS-9 щепсел RA за MF668 MF30 MF62 Huawei Z...

-8%
Виж Повече

Висококачествен 2-канален PCM гласов телефонен оптичен медиен конвертор с Ethernet FC Единичен режим 20 км

-18%
Виж Повече

KELUSHI 2018 г. Нов 2.5-милиметров почистващ препарат за еднократно почистване с химикалка за влакна за SC ...

Виж Повече

SM&MM многоезична автоматична шест мотора интелигентна машина за оптични влакна FTTH оптична машина за спла...

-50%
Виж Повече

VOTK 1/4 вълна Professional GP антена FM предавател антена 5W-100W с 8 метра 26ft кабел

-5%
Виж Повече

Супербат жълт кримпване инструмент за коаксиален кабел RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K

-29%
Виж Повече

Безплатна доставка 10бр. / Лот 1x16 Голи фиброоптични PLC сплитер

Виж Повече

FTTH Комплекти от оптични фиброоптични инструменти FC-6S Fiber Cleaver 1MW Локатор за визуални неизправност...

Виж Повече

KELUSHI 18бр. / Комплект FTTH инструментален комплект с SKL-6C оптичен измервател на влакна за почистване н...

Виж Повече

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica Electrode Fujikura Електроди за фиброоптична машина за сп...

Виж Повече

Инструменти за ремонт на сплави за синтез на влакна тип-81С

Виж Повече