15% Отстъпка

ОЩЕ СНИМКИ

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3

СВЪРЗАНИ СТОКИ

Superbat Audi / VW радио антенен адаптер Fakra Z женски жак направо към ISO мъжки щекер прав ъгъл RF пигтей...

-15%
Виж Повече

2017 Sunhans 790-2700MHz 15dBi 3G 4G антенна от фибростъкло за GSM CDMA WCDMA ретранслатор на сигнал за моб...

Виж Повече

2сета / лот 433MHz ASK RF модулен комплект (2бр. Предавател STX882 + 2бр. SRX887 приемник + 4бр никелирана ...

-16%
Виж Повече

Superbat WIFI вътрешна антена 2.4GHz 2.15dBi RP-SMA накланяща се въртяща се каучукова антена за безжичен D-...

-8%
Виж Повече

10бр LC / UPC-мултимод (50/125) -OM2, OM3, OM4-0.9mm кабел / оптично влакно

Виж Повече

УКВ телескопичен дълъг обхват 1 метър дължина силна антена за gps gamin astro 320 антена astro 220 alpha100

Виж Повече

10бр SC / APC Fiber Pigtail с единичен режим (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9mm кабел

Виж Повече

Универсална антена за цифрово DAB антена на покрива с усилвател за DAB DAB + AM / FM автомобилно радио Aeri...

-15%
Виж Повече

KELUSHI оптичен стъклопакет / надлъжен отварящ се нож / обвивка кабел шлиц SI-01 за FTTH, Безплатна доставка

-10%
Виж Повече

433Mhz антена 5dbi SMA Plug конектор прав Wifi за Ham Radio + SMA женска преграда към Ufl./IPX пигтейл кабе...

-10%
Виж Повече

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Измервател за оптична мощност на влакната от -70 до + 10dBm и тестер за оптичен каб...

Виж Повече

2018 г. Нов тестер за влакна OTDR 1310 / 1550nm 120 км с английски Espanol 30 / 28dB

-1%
Виж Повече

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Фиксиран безжичен терминал с LCD дисплей, поддържаща алармена система, PABX, ясе...

-12%
Виж Повече

Високо усилване 2 / 5dBi 800-2500 MHz Omni-посока 2G 3G вътрешна таванна антена с N мъжки конектор с 3 метр...

Виж Повече

KELUSHI OTDR Eliminator Dead Zone Eliminator Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1km SM SIngle Mode 9/125 SC ...

-10%
Виж Повече

8dbi 800-2500 mhz антена за вътрешен панел с N конектор за мобилен телефон cdma gsm dcs wcdma усилвател за ...

Виж Повече

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica Electrode Fujikura Електроди за фиброоптична машина за сп...

Виж Повече

High Gain 2 / 5dBi 800-2500 MHz Omni-directional вътрешен таван антена женски конектор за повторител GSM CD...

Виж Повече

Висококачествен 800-2500 MHz 2-канален ретранслаторен сплитер с женски конектор за свързване на коаксиален ...

-50%
Виж Повече

Мини PABX MS108-GSM телефонна централа със SIM карта за дома и офиса

-12%
Виж Повече

Автомобилна антена Superbat за DAB DAB + AM / FM радио вграден усилвател SMA мъжки конектор универсална пок...

-8%
Виж Повече

KELUSHI 10mW Тип писалка Червен източник на светлина Визуален локатор на неизправност Оптичен кабел тестер

-10%
Виж Повече

GSM 890-960MHz 900MHz 8DB всенасочена антена от фибростъкло N женска антена

Виж Повече

KELUSHI 18бр. / Комплект FTTH инструментален комплект с SKL-6C оптичен измервател на влакна за почистване н...

Виж Повече